Divadlo pro dárce krve 21. 11. 2019

posted in: Akce minulé | 0

Na čtvrtek 21. listopadu 2019 pro nás divadelní soubor FURIANT připravil divadelní představení pro dobrovolné dárce krve Drahé neteře. Volnými lístky na toto přestavení chceme opět ocenit dárce krve za jejich nezištnou pomoc potřebným. Lístky si dárci mohou vyzvedávat od pondělí 14. října do pátku 8. listopadu 2019 na podatelně Městského úřadu Přibyslav, nebo rezervovat na emailu mscckpribyslav@seznam.cz. Více informací najdete na plakátku nebo našem webu.

KDY: 21. listopadu 2019 v 19 hodin

KDE: Kulturní dům Přibyslav, Husova 555, 582 22 Přibyslav

PRO KOHO: Chceme ocenit dárce krve, zejména ty z oblasti s PSČ 58222, tj. Česká Jablonná, Dlouhá Ves, Dobrá, Dolní Jablonná, Dvorek, Hesov, Hřiště, Keřkov, Krátká Ves, Macourov, Modlíkov, Olešenka, Pohled (část), Poříčí, Přibyslav, Ronov nad Sázavou, Simtany, Stříbrné Hory, Uhry, Utín, Železné Horky, Žižkovo Pole.
Rádi ale odměníme i dárce krve mimo naši působnost, naše spolupracovníky a ty, kdo se snaží pomáhat ostatním.

JAK DOSTANU LÍSTKY: Každý dobrovolný dárce krve od nás může dostat dva volné lístky na představení. Musí se o ně ale sám přihlásit a lístky si zarezervovat do 8. listopadu 2019 na emailu mscckpribyslav@seznam.cz a vyzvednout před představením.

Divadelní představení sponzoruje firma SC Metal.

V případě dotazů nás kontaktujte!