Běh naděje a Bezpečné prázdniny 16. 6. 2016

posted in: Akce minulé | 0

Ve čtvrtek 16. června 2016 jsme připravili už šestý ročník akce Bezpečné prázdniny spojené s Během naděje na podporu výzkumu rakoviny. Bezpečné prázdniny podpořil Kraj Vysočina a KOUS Vysočina, z. s.
Celé dopoledne jsme trávili v ulici Česká, na koupališti a na oválu, kde se na různých stanovištích vystřídaly všechny třídy ZŠ Přibyslav, všechna oddělení MŠ Přibyslav a také KVC Harmonie. Děti se poučily, jak bezpečněji se chovat nejen o prázdninách, seznámily se se zástupci a vozy integrovaného záchranného systému a absolvovaly další zajímavá stanoviště.

Velice děkujeme za spolupráci a výbornou přípravu stanovišť SZM Přibyslav, přibyslavským hasičům, přibyslavskému oddělení Policie ČR, preventistům Městské policie Havl. Brod, Zdravotnické záchranné službě Přibyslav, Kynologii Polná a členům MS ČČK Přibyslav. Nemalý dík patří také žákům 8. a 9. tříd, kteří vypomáhali na stanovištích pro MŠ i pro ZŠ a šlo jim to výborně. Všem děkujeme za příjemné dopoledne a budeme se těšit na podobnou bezvadnou spolupráci.

Také děkujeme Kraji Vysočina a KOUS Vysočina, z. s., kteří podpořili akci Bezpečné prázdniny!
 PODPORIL_KV_PANTONE_zakladni  logo bar

 

 

Běh naděje:

Bezpečné prázdniny: