Divadelní představení pro dobrovolné dárce krve 23. 11. 2017

posted in: Akce minulé | 0

Divadelní představení pro dárce krve bylo letos kvůli nemoci přesunuto na čtvrtek 23. listopadu 2017 od 18:00. Díky tomuto přesunu si můžete stále ještě zarezervovat lístky a to až do středy 15. 11. na emailu mscckpribyslav@seznam.cz. K vyzvednutí budou potom lístky před představením. Těšíme se na vás!
Lístky, které jste si už vyzvedli, budou platit i na nový termín.

Dcckpribyslav_20170929 divadlo pro darce zmenaivadelní soubor FURIANT pro nás opět připravil divadelní představení pro dobrovolné dárce krve „Ve vší počestnosti“. Volnými lístky na toto přestavení chceme opět ocenit dobrovolné dárce krve za jejich nezištnou pomoc potřebným.

KDY: 23. listopadu v 18 hodin

KDE: Kulturní dům Přibyslav, Husova 555, 582 22 Přibyslav

PRO KOHO: Chceme ocenit dárce krve, zejména ty z oblasti s PSČ 58222, tj. Česká Jablonná, Dlouhá Ves, Dobrá, Dolní Jablonná, Dvorek, Hesov, Hřiště, Keřkov, Krátká Ves, Macourov, Modlíkov, Olešenka, Pohled (část), Poříčí, Přibyslav, Ronov nad Sázavou, Simtany, Stříbrné Hory, Uhry, Utín, Železné Horky, Žižkovo Pole.
Rádi ale odměníme i dárce krve mimo naši působnost, naše spolupracovníky a ty, kdo se snaží pomáhat ostatním.

JAK DOSTANU LÍSTKY: Každý dobrovolný dárce krve od nás může dostat dva volné lístky na představení. Musí se o ně ale sám přihlásit a lístky si zarezervovat do 15. 11. 2017 na emailu mscckpribyslav@seznam.cz a vyzvednout před představením.

Divadelní představení sponzoruje firma SC Metal.

V případě dotazů nás kontaktujte!